Gizlilik Ve Kullanım Koşulları

  • Anasayfa
  • / Gizlilik Ve Kullanım Koşulları
Gizlilik Ve Kullanım Koşulları

Gizlilik Ve Kullanım Koşulları

GİZLİLİK / KULLANIM KOŞULLARI

Metropol International İnsan Kaynakları, bu bölümde belirtilen politikalar ve prosedürler doğrultusunda, vereceğiniz kişisel bilgileri toplar ve kullanır. Web sayfamıza erişerek ve Metropol International'ın sistemine özgeçmişinizi veya bilgilerinizi kaydederek, Hükümler, Koşullar ve Gizlilik Politikası'nda belirtilen şekilde kişisel bilgi toplamasına ve işlemesine onay vermiş olursunuz.

Sayfamızdaki "genel başvuru" alanına yaptığınız başvuru, özgeçmişinizi kayıt bilgilerinizle birlikte Metropol International'ın özgeçmiş veritabanına kaydetmenize olanak tanır. Özgeçmişiniz, Metropol International'ın özel geliştirdiği yazılım sisteminde saklanır ve bu sisteme Metropol International'ın dışında erişim bulunmamaktadır. (Özet CV hariç) Gizliliğin korunması ve sisteme dışarıdan erişimin engellenmesi için en üst düzeyde güvenlik yazılımları ve sistemleri kullanılmaktadır. Ancak, Metropol International, kendisine gönderilen veya sizin bilgisayar sisteminizde tutulan kişisel bilgilere erişen yetkisiz üçüncü taraflara karşı bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.

Metropol International, özgeçmişinizi olası daimi ve dönemsel açık işler için değerlendirmeye alır ve bu doğrultuda size iş fırsatları sunabilir. Özgeçmişinizi aldıktan sonra, sistemde sizinle ilgili bir kayıt oluşturmak için özgeçmişinizdeki bilgilerden yararlanır. Sizden doğrudan alınan yazılı bilgileri, özgeçmişinizden alınan bilgiye ekleyebilir. Metropol International'ın yazılım sisteminde yer alan kaydınıza eklenebilecek bilgiler, sizin işe alınma sürecinizde gerekli veya yardımcı olacağı düşünülen ve yardımcı olmak amacını taşıyan bilgilerdir.

Metropol International, sizin beceri ve deneyiminizin bir profilini, Metropol International tarafından seçilen Türkiye içi veya dışındaki kuruluşlara gönderebilir. Tüm bu işlemler sırasında bilgi gizliliğini korumaya özen gösterir. Profiliniz, özgeçmişiniz ve yazılı veya sözlü olarak verdiğiniz bilgilerden derlenir.

Paylaştığınız ve/veya Metropol International İnsan Kaynakları'nın başka CV portalları üzerindeki ilanlarına yaptığınız başvurulardaki CV içeriğinde bulunan referans bilgilerinizin Metropol tarafından istendiği zaman aranılmasına izin vermiş olursunuz.

Eğer Metropol International'ın profilinizi olası işverenlere göndermesini istemiyorsanız, lütfen "CV Sil" başlıklı elektronik postayı mi@mi.com.tr adresine gönderiniz.